Димитровський МЦЗ — комплекс соціальних послуг «Під одним дахом»

IMGP1063

Відвідувачі Димитровського МЦЗ отримали повний комплекс соціальних послуг «Під одним дахом»
Початок місяця в Димитровському міському центрі зайнятості пройшов надзвичайно активно. 4 листопада центр зайнятості відвідало чимало осіб з числа внутрішніх переселенців, соціально незахищених верств населення та просто бажаючих аби в неформальній атмосфері поспілкуватися з місцевими урядовцями, представниками соціальних служб міста та громадських об’єднань в рамках щотижневого заходу «Під одним дахом».

Фахові консультації клієнтам надавали запрошені на зустріч представники Управління Пенсійного фонду України в м.Димитрові, відділу освіти Димитровської міської ради, Управління соціального захисту населення Димитровської міської ради, Димитровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Димитровської міської ради, КЗ «Димитровський центр первинної медико-санітарної допомоги» та представник МВ ГУДМС України в Донецькій області.

З великим зацікавленням присутні слухали інформацію соціальних партнерів, ставили свої питання, обговорювали завжди актуальні проблеми забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, працевлаштування, оформлення субсидій. Цікавились вирішенням побутових питань: освітлення вулиць, температурний режим в квартирах, надання землі під забудову.

Захід «Під одним дахом» проходив у невимушеній атмосфері. 25 відвідувачів Димитровського міського центру зайнятості не тільки обмінялися думками, поділилися враженнями, але й отримали чимало корисної та змістовної інформації.

Димитровський міський центр зайнятості
Джерело http://dimitrov.com.ua/

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *